Domovská stránka > K > Jak Streamovat Zápasy Khl: Jak Sledovat Zápasy V Khl?

Jak streamovat zápasy KHL: Jak sledovat zápasy v KHL?

V České republice můžete sledovat KHL na kanálech Od sezóny 2013 má v Česku, na Slovensku a v Maďarsku na KHL výhradní práva televize Sport 1 a Sport 2, další možností je sledovat na internetových stránkách Tv Tipsport .

Jak skončil hokej?
Francouz slaví Stanley Cup. Colorado přetlačilo Tampu a NHL vyhrálo po 21 letech. Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii.

Někdo se také může ptát, kdy hraje český hokej

Česká hokejová reprezentace odstartovala přípravu na MS v hokeji 2022 dubnovými přátelskými dvojzápasy s papírově slabšími soupeři z Rakouska, Německa a Slovenska.
Kolik bodů je za výhru v prodloužení?
Ani ne týden před startem nového ročníku přichází KHL s podstatnou změnou. Odteď už bude jedno, jestli tým zvítězí v základní hrací době, po prodloužení, či po samostatných nájezdech, pokaždé dostane dva body. Bodový hrací systém tedy bude fungovat stejně jako v NHL.

Kolik trva hokejovy zapas?
Zápas trvá dohromady 60 minut, skládá se ze tří třetin po 20 minutách. Mezi třetinami jsou dvě přestávky po 15 minutách pro úpravu ledové plochy.

V kolika se hraje prodloužení v hokeji

NHL, KHL a v případě pátých, šestých či sedmých zápasů české extraligy) se prodlužuje, dokud nepadne vítězný gól. Samostatné nájezdy o vítězi nerozhodují. Utkání tak může trvat teoreticky donekonečna.
Kolik postupuje týmů?
Čtyři nejlepší týmy postupují do čtvrtfinále play-off. Pátý, šestý a sedmý tým v pořadí je kvalifikován na následující mistrovství světa, na tomto šampionátu ale končí. Osmý tým tabulky sestupuje do Divize IA a v dalším roce bude nahrazen vítězem divizní skupiny.

Navíc, jak dlouho se hraje prodloužení ve fotbale

V případě, že obě družstva obdržela stejný počet branek, končí zápas remízou; v některých soutěžích je však remíza nepřípustná a hra se musí rozhodnout, zpravidla prodloužením 2×15 minut a pokud ani poté není rozhodnuto, následuje penaltový rozstřel.