Můžeme začít jezdit na kole přímo z druhého rychlostního stupně, pokud ho dokážeme ovládat?

U modelu Honda Rebel 2012 z roku 250 jsem si všiml, že se zdálo opravdu dychtivé vyrazit na 2. místo (při zastavení jsem měl problémy s přeřazením do neutrálu) a na spojce se to začalo opravdu snadno na 2. rychlostním stupni, zatímco vždy bojuji o zabraňte tomu, aby umíral na spojce na 1. rychlostním stupni dopředu. Může to mít něco společného s mým karburátorem, takže když použiji sytič k nastartování za studena, otáčky se zvýší. Určitě to nebudu primárně používat, ale je zajímavé si povšimnout, že je to možné i na kolech, nejen v manuálních automobilech.

Moje motorka vyjede pouze na 10 s prvním převodovým stupněm, ale stále začínám, takže to přesně nezastřeluji. Také jsem zjistil, že je opravdu snadné přeřadit na 3. místo z 1., bez vědomí mě, pokusit se přeřadit na neutrál a zařadit jiný rychlostní stupeň, o kterém jsem nevěděl, že jsem prošel.

Když jsem se učil řídit hůl, hodně jsem startoval na 2. místě, protože 1. rychlostní stupeň v mém starém kamionu byl opravdu krátký a musel bych zařadit 2 na 5 v rozmezí 10 nebo 15 MPH, ne jako některá vozidla, která dosáhnou 20 nebo 1 na XNUMX. rychlostní stupeň (podle mých zkušeností jako Fiat). Byl to dostatečně starý nákladní vůz, o který jsem se opravdu nestaral kvůli malému opotřebení, protože už to byl zázrak, že stále běžel na prvním místě.