Pokud v MotoGP jezdec havaruje, ale nebyl zraněn a motocykl má jen škrábnutí, mohl by jezdec zvednout kolo a pokračovat v závodě?

Samozřejmě, že ano. Sledujte závod MotoGP a uvidíte, že jezdec okamžitě vyzvedne své kolo, pokusí se o jeho restart (obtížný proces, protože nemají startovací tlačítka) a znovu se připojte k závodu. I když z 15–20 kol skončíte na 22. místě, stále je to jeden bod šampionátu. Což by mohlo do konce sezóny změnit.

Chcete důkaz? Sledujte sezónu 2006 MotoGP. Vedl šampionát, Nicky Hayden byl vyřazen jeho týmovým kolegou Dani Pedrosou, zatímco vedl šampionát v Estorilu (vedle posledního závodu sezóny), což vedlo k tomu, že nemohl znovu nasadit. Valentino Rossi se tak dostal do čela šampionátu - a jedinou záchrannou milostí pro tento den bylo to, že o 001 sekundy skončil druhý za Tonym Eliasem! V závěrečném závodě Rossi sestoupil, znovu nasadil, ale v konečných výsledcích se nedokázal dostat dostatečně vysoko, takže na třetí místo stačilo Haydenovi, aby vyhrál šampionát.